„Vytautas“ pasiruošimą sezonui pradėjo skaudžiu pralaimėjimu

„Vytautas“ pasiruošimą sezonui pradėjo skaudžiu pralaimėjimu (kvitrina.lt)

Rugsėjo 3 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai Kėdainiuose sužaidė pirmąsias keturių komandų turnyro rungtynes su „Neptūno“ komanda. Tiesa, pirmosios rungtynės tikrai prisvilo ir labai smarkiai. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai neprilygo „Neptūnui“ ir pralaimėjo mačą 32 taškų skirtumu – 63:95 (14:34, 21:19, 14:26, 14:16).

Rungtynės prasidėjo rezultatyviomis „Neptūno“ atakomis ir tik Eigirdo Žukausko tritaškiu bei Egidijaus Dimšos dvitaškiu su bauda „Vytauto“ komandai pavyko sumažinti skirtumą iki vieno taško (7:6). Deja, bet vėliau Prienų-Birštono komandos puolimas visiškai užstrigo „Neptūno“ gynybiniuose gniaužtuose ir labai greitai taškų deficitas padidėjo iki 11 (6:17), o vėliau ir iki 23 (32:9). Po pirmojo kėlinio „Neptūnas“ pirmavo 20 taškų skirtumu (34:14).

Antrajame kėlinyje „Vytauto“ reikalai pajudėjo iš mirties taško, ir Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sumažino skirtumą iki 18 taškų (35:53).

O kai trečiojo kėlinio pradžioje po Eigirdo Žukausko dvitaškio komandas skyrė 16 taškų (39:55), atrodė, „Vytautas“ užčiuopė giją, kaip tvarkytis su „Neptūnu“. Bet tai buvo tik mažytis blyksnis. „Neptūnas“ po trijų kėlinių jau turėjo 30 taškų persvarą (79:49).

Ketvirtajame kėlinyje „Vytautas“ buvo sumažinęs skirtumą iki 26 taškų (87:61), bet rungtynės buvo pralaimėtos 32 taškų skirtumu (63:95), nors jų  pabaigoje „Neptūno“ gretose žaidė vien jaunimas.

„Vytautui“ 20 taškų pelnė Justas Sinica, 18 – Eigirdas Žukauskas, 8 – Egidijus Dimša, 7 – Karlis Apsitis.

Šaltinis: kvitrina.lt