Sezono starte – pergalė pirmajame FIBA Čempionų lygos atrankos etape

Sezono starte – pergalė pirmajame FIBA Čempionų lygos atrankos etape (kvitrina.lt)

Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipa iškovojo pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygos atrankos etape. Virginijus Šeškaus auklėtiniai Amsterdame, 77:75 (14:23, 25:13, 21:22, 17:17) įveikė vietos Groningeno „Donar“ ekipą.

„Vytautą“ į priekį vedė Egidijus Dimša, pelnęs 24 taškus ir atkovojęs 6 kamuolius, Eigirdas Žukauskas įmetė 22 taškus, Justas Sinica pasižymėjo 8 taškais, Bradas Tinsley pridėjo 7 taškus.

Olandų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Evanas Bruinsma, pelnęs 14 taškų, po 12 taškų pridėjo Jasonas Dourisseau ir Brandy Curry.

Rungtynių startas „Vytautui“ nieko gero nežadėjo (7:0), o po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė jau devyni taškai (23:14). Sužaidus beveik pusę antrojo kėlinio rezultatas buvo lygus (30:30), o prieš ilgąją pertrauką trijų taškų pranašumą savo rankose turėjo Lietuvos komanda (36:39).

Įpusėjus trečiajam kėliniui rezultatas dar kartą buvo lygus (49:49), tačiau prieš lemiamas dešimt minučių „Vytautas“ savo rankose turėjo poros taškų persvarą (60:58). Likus žaisti 55 sekundes komandas skyrė 3 taškai (75:72), tačiau jau po poros akimirkų „Donar“ deficitas tebuvo minimalus (74:75). Visgi, rungtynių pabaiga sėkmingiau susiklostė mūsų ekipai ir „Vytautas“ šventė pergalę rezultatu (77:75).

Atsakomosios rungtynės Prienų arenoje su „Donar“ ekipa bus žaidžiamos jau rugsėjo 21 dieną, 18:30 valandą.