„Betsafe–LKL“ čempionatas pradėtas pralaimėjimu „Šiauliams“

„Betsafe–LKL“ čempionatas pradėtas pralaimėjimu

Pirmosios pergalės „Betsafe–LKL“ čempionate Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipai dar teks palaukti.

Antroje mačo dalyje susiėmę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 59:61 turėjo pripažinti Šiaulių „Šiauliai“ komandos pranašumą.

Abi komandos tragiškai mėtė tolimus metimus – „Vytautas“ pataikė vos 4 tritaškius iš 29 bandymų, o tuo tarpu „Šiauliai“ realizavo tik 2 tolimus metimus iš 19 mėginimų.

„Vytauto“ komandoje net keturi žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių. Tadas Klimavičius surinko 14, Tomas Dimša 11, o Eigirdas Žukauskas ir Bradas Tinsley – po 10 taškų.

Fantastiškai „Šiaulių“ ekipoje rungtyniavo Laurynas Birutis, surinkęs dvigubą dublį – jaunasis talentas pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. 16 taškų tai pat pridėjo Arminas Urbutis.

Katastrofiškai rungtynes pradėjęs „Vytauto“ klubas jau po pirmojo kėlinio turėjo 15-os taškų deficitą (11:26). Pirmus 12 tolimų metimų prametusių aikštės šeimininkų situacija nepagerėjo ir prieš ilgąją pertrauką – 22:41.

Trečiajame kėlinyje T. Klimavičiaus vedami prieniškiai sumažino atsilikimą (39:51). Susiėmę „Vytauto“ krepšininkai sugrąžino intrigą mačo pabaigoje, tačiau pergalei iškovoti laiko pritrūko – 59:61.