BBL starte – galingai žaidęs „Vytautas“ sutriuškino „Tsmoki“

BBL starte – galingai žaidęs „Vytautas“ sutriuškino „Tsmoki“ (kvitrina.com)

Prienų – Birštono „Vytauto“ ekipa pergalingai startavo Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 91:56 (26:15, 21:9, 23:14, 21:18) įveikė Minsko „Tsmoki“ klubą, kuriam tai buvo jau antroji nesėkmė.

„Vytauto“ gretose Martynas Linkevičius pelnė 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Eigirdas Žukauskas pridėjo 15 taškų, Edvinas Šeškus pelnė 14 taškų.Po 8 taškus pelnė Egidijus Dimša, Tomas Dimša ir Justas Sinica.

„Tsmoki“ ekipoje Yauheni Beliankou surinko 15 taškų, Romanas Rubinšteinas įmetė 10, Aleksėjus Laškevičius pridėjo 8 taškus

Jau pirmajame kėlinyje „Vytauto“ pranašumas pasiekė dviženklę ribą (10:0), o pasibaigus antrajam ketvirčiui komandas jau skyrė daugiau nei 20 taškų (47:24).

Po ilgosios pertraukos „Vytauto“ persvara dar labiau išaugo (70:38). Per likusį laiką „Tsmoki“ deficitas padidėjo ir lengvą pergalę šventė aikštelės šeimininkai (91:56)