Su teisėjų sprendimais nesutikęs V. Šeškus kartu su komanda paliko aikštelę nepasibaigus mačui

Prienų – Birštono „Vytauto“ ekipa rungtynių ciklą Estijoje baigė neeiline situacija.

Mače su Raplos AVIS likus žaisti 2 minutėms ir 50 sekundžių bei esant lygiam rezultatui (65:65) Virginijus Šeškus nesutiko su keletu teisėjų abejotinų sprendimų ir galiausiai su visa komanda paliko aikštelę.

Pagrindiniu šio įvykio momentu tapo Egidijaus Dimšos pražanga puolime. Teisėjai, po laiko pakeitę sprendimą, šią pražangą įvertino kaip nesportinę.

Pagal taisykles komandai bus skirtas techninis pralaimėjimas rezultatu 20:0.

Per sužaistas beveik 38 minutes „Vytautui“ Martynas Linkevičius pelnė 15 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Eigirdas Žukauskas pridėjo 12 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Egidijus Dimša įmetė 8 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.

AVIS gretose rezultatyviausias buvo Nolanas Cressleris, surinkęs 24 taškus ir atkovojęs 6 kamuolius.

Praktiškai nuo pirmųjų minučių „Vytautas“ buvo pirmaujančios komandos vaidmenyje – po 10 minučių komandas skyrė septyni taškai (23:16), o prieš ilgąją pertrauką skirtumas sumažėjo iki trijų taškų (39:36).

Aikštelės šeimininkai intrigą sugrąžino trečiojo ketvirčio pabaigoje išsiverždami į priekį ir susikraudami trijų taškų persvarą (51:48).