„Vytautui“ namuose teko pripažinti „Juventus“ pranašumą

„Vytautui“ namuose teko pripažinti „Juventus“ pranašumą

Mačo pabaigoje spurtą 18:6 surengęs Utenos „Juventus“ 98:85 įveikė Prienų – Birštono „Vytautą“, kuriam tai buvo jau devintoji nesėkmė.

Likus žaisti aštuonias minutes iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus (73:73). Visgi, tada uteniškiai atsakė spurtu 18:6 ir susikrovė dviženklį pranašumą (91:79).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Anthony Irelandas, pelnęs 24 taškus ir surinkęs 25 naudingumo balus.

„Juventus“ ekipoje Mindaugas Kupšas pelnė 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Laronas Dendy surinko 15 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Laurynas Samėnas pridėjo 13 taškų ir 5 atkovotus kamuolius.

„Pritrūkome žmonių, didžiąją mačo dalį žaidėme be penktos pozicijos žaidėjo, – po pralaimėjimo kalbėjo Virginijus Šeškus. – Rungtynių pabaigoje pas varžovus atsirado lyderis, kuris vedė komandą. Mes kovojome tris su puse kėlinio, praleidome 98 taškus, tačiau nepasakyčiau, kad vyrai blogai gynėsi.“

„Vytauto“ gretose Martynas Linkevičius įmetė 18 taškų, Tomas Dimša pridėjo 17 taškų, Gediminas Maceina pelnė 12 taškų, Eigirdo Žukausko sąskaitoje buvo 10 tašų, 6 atkovoti kamuoliai bei 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Pritrūko sėkmės – jos trūksta jau keletą rungtynių iš eilės, – kalbėjo M. Linkevičius. – Pridarėme daug klaidų, o gale tiesiog nepataikėme.“

Per pirmąją rungtynių dalį nei viena komanda neturėjo didesnio nei septynių taškų pranašumo (47:45).

„Vytautas“ per pirmąsias dvidešimt minučių įmetė po tiek pat dvitaškių ir tritaškių (po 9). Savo ruožtu „Juventus“ buvo įmetus vos vienu dvitaškiu daugiau nei tritaškių (9 dvitašk., 8 tritašk.).