„Vytautas“ namuose gana lengvai įveikė „Betsafe/Liepaja“ ekipą

Trečiajame kėlinyje 20 taškų pranašumą susikrovę Prienų – Birštono „Vytauto“ krepšininkai sugrįžo į pergalių kelią Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate.

Justo Sinicos vedini Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 87:58 (25:18, 15:14, 26:11, 21:15) įveikė Liepojos „Betsafe/Liepaja“ klubą, kuriam tai buvo jau trečioji nesėkmė.

Naudingiausiai „Vytauto“ gretose žaidė Martynas Linkevičius, pelnęs 16 taškų, atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 2 kamuolius ir surinkęs 22 naudingumo balus.

Justas Sinica įmetė 22 taškus (5/10 tritašk.), Denysas Lukašovas pridėjo 12 taškų, Eigirdas Žukauskas (6 atk. kam.) ir Egidijus Dimša (8 atk. kam.) pelnė po 11 taškų.

„Betsafe/Liepaja“ ekipoje buvęs „Vytauto“ žaidėjas Karlis Apsitis surinko 13 taškų, Roberto Krastinio sąskaitoje buvo 11 taškų, Kyle’as Benjaminas pridėjo 10 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Aikštelės šeimininkai dar pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (19:7), tačiau netrukus skirtumas sumažėjo iki šešių taškų (22:16).

„Vytautas“ dar kartą padidino persvarą iki dviženklės ribos (32:18), o spurtavę svečiai dar kartą priartėjo (32:25). Po dviejų kėlinių komandas skyrė aštuoni taškai (40:32).

Trečiojo ketvirčio pradžioje J. Sinica smeigė tris tolimus metimus iš eilės ir savo komandai leido nutolti iki 20 taškų (54:34). Prieš lemiamą ketvirtį svečiai iš Latvijos turėjo 23 taškų deficitą (66:43).

Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes po Pauliaus Ivanausko tolimo metimo „Vytauto“ pranašumas pasiekė ir 30 taškų ribą (85:54).