BBL čempionate – „Vytauto“ pergalė prieš „Šiaulius“

Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate Prienų – Birštono „Vytauto“ ekipa į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę.

Ketvirtajame kėlinyje dominavę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 82:79 (20:18, 24:24, 20:22, 18:15) įveikė „Šiaulių“ komandą.

Lemiamą ketvirtį „Vytauto“ klubas pradėjo devyniais taškais iš eilės (73:64), o po Justo Sinicos tritaškio skirtumas pasiekė dviženklę ribą (76:66).

Visgi, prasidėjus paskutinei minutei „Šiaulių“ deficitas sumažėjo iki vieno taško (79:80). Tačiau, mačo pabaigą tiksliau sužaidęs „Vytautas“ šventė pergalę.

„Vytauto“ gretose pirmu smuiku griežė Tomas Dimša, pelnęs 20 taškų, atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinkęs 22 naudingumo balus.

Denysas Lukašovas pridėjo 18 taškų, Edvinas Šeškus ir Martynas Linkevičius įmetė po 10 taškų, Egidijus Dimša pelnė 9 taškus ir atkovojo 9 kamuolius, J. Sinicos sąskaitoje buvo 7 taškai.

„Šiaulių“ ekipoje Arminas Urbutis surinko 26 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, Akeemas Wrightas pridėjo 16 taškų, Donatas Sabeckis įmetė 12 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Per pirmuosius tris kėlinius nei viena komanda neturėjo didesnio nei penkių taškų pranašumo ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo lygus (64:64).