Šventinės rungtynės skleis kalėdinę dvasią Prienuose

Šventinės rungtynės skleis kalėdinę dvasią Prienuose

Vis labiau artėjant gražiausioms metų šventėms, Prienų-Birštono krepšinio klubas „Vytautas“ kviečia įsisupti į šventinę dvasią bei pasitikti Kalėdas drauge Šventinėse rungtynėse! Gruodžio 16 d. „Vytautas“ namų arenoje susirems su Betsafe-LKL čempionu Kauno „Žalgiriu ir pirmą kartą rungtynės Prienuose bus išskirtinai ypatingos – padedamas LKL akademijos bei jos dalyvių, klubas nori atsidėkoti savo sirgaliams už nuolat dovanojamą palaikymą bei sukurti Prienuose neregėtą krepšinio šventę su daug įspūdingų dovanų, žaidimų bei koncertų!

Prieš ketverius metus, beveik tokiu pačiu metu „Vytauto“ krepšininkams pavyko sutriuškinti „Žalgirį“, ir tą sezoną klubas liko antrojoje turnyrinės lentelės vietoje. Praėjusio savaitgalio galinga pergalė prieš dzūkus rodo „Vytauto“ krepšininkų norą ir užsidegimą kovoti dėl aukštesnių vietų Betsafe-LKL čempionate, o šventinių rungtynių metu kuriama nuotaika ir sirgalių palaikymas krepšininkams suteiks šešto žaidėjo aikštelėje jausmą. Tad pergalė Prienų sporto arenoje prieš Kauno „Žalgirį“ galbūt jau ir ne be atrodo tokia nepasiekiama?

Šventinę atmosferą Jums pajausti padės specialiai šioms rungtynėms parengta programa, kuri įtrauks tiek ištikimiausius krepšinio sirgalius, tiek muzikos bei žaidimų mėgėjus. Visų rungtynių metu žiūrovai galės varžytis nuotaikinguose žaidimuose bei demonstruoti savo krepšinio įgūdžius. Visiems žaidimų dalyviams bus įteikti vertingi prizai, o mažųjų sirgalių lauks atskiri įtraukiantys žaidimai, todėl į šias rungtynes kviečiame atvykti su visa šeima!

Kovingą nusiteikimą bei neblėstantį ryžtą prieš stiprų varžovą Jums žadins ir į rungtynes pakviesti muzikos atlikėjai. Pirmuosius žiūrovai išvys dar visiems vieningai giedant himną, o ilgosios pertraukos metu koncertuos ir savo gimtąjį miestą kvies palaikyti visoje Lietuvoje žinomas ir tūkstančius gerbėjų į pasirodymus renkantis atlikėjas Omerta!

Šventinės rungtynės Prienuose ne tik kels džiugias emocijas, sustiprins Kalėdų laukimą, bet ir bus dovana Prienų-Birštono „Vytauto“ sirgaliams bei miestų gyventojams. Atvykite į mūšį prieš LKL čempionus ir prisidėkite prie galimo stebuklo! Bilietus galite įsigyti visose TIKETA kasose bei Prienų sporto ir pramogų arenos kasose.