„Vytautas“ išvykoje nusileido „BK Jūrmala“ ekipai

Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipai nepavyko iškovoti penktosios pergalės Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate.

Aštuoniese rungtyniavę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 80:58 (11:10, 25:16, 17:12, 27:20) nusileido vietos „BK Jūrmala“ ekipai.

„Vytauto“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Edvinas Šeškus, pelnęs 18 taškų, atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 1 kamuolį ir surinkęs 13 taškų.

Justas Sinica įmetė 9 taškus, Egidijus Dimša ir Paulius Ivanauskas (6 atk. kam.) pridėjo po 7 taškus, Martyno Linkevičiaus (7 atk. kam.) ir Regimanto Minioto (8 atk. kam.) sąskaitose buvo po 6 taškys.

„BK Jūrmala“ komandoje Ivars Zvigurs pelnė 16 taškų, Ervins Jonats surinko 15 taškų, Denis Kerstininas pridėjo 12 taškų.

Nors nuo pat pirmųjų minučių pirmavo svečiai, tačiau antrojo ketvirčio pradžioje į priekį vienu tašku buvo išsiveržęs „Vytautas“ (12:11).

Visgi iki ilgosios pertraukos pradžios „BK Jūrmala“ susikrovė dviženklį pranašumą (36:25), kuris ketvirtojo kėlinio pradžioje peržengė ir 20 taškų ribą (59:38).