E. Šeškaus vedamas „Vytautas“ nusileido „Šiauliams“

Traumų toliau retinama Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipa Baltijos krepšinio lygoje patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

„True basketball – Real games“ organizuotose rungtynėse Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 82:88 nusileido „Šiaulių“ krepšininkams.

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė Edvinas Šeškus, pelnęs 24 taškus. Regimantas Miniotas pridėjo 16 taškų, Justas Sinica surinko 13, Martynas Linkevičius ir Tomas Dimša atitinkamai pelnė 12 ir 10 taškų.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, tačiau po pirmojo kėlinio 5 taškų pranašumą turėjo „Vytautas“ (26:21). Antrajame ketvirtyje svečiai pradėjo versti taškus iš po krepšio, o varžovų aukštaūgių nesustabdę šeimininkai prieš ilgąją pertrauką jau buvo besivejančių vaidmenyje – 44:46.

Trečiajame kėlinyje „Šiauliai“ įjungė aukštesnę persvarą ir kiek atitolo (73:66). Lemiamame ketvirtyje „Vytautas“ bandė kabintis į rungtynes, tačiau pergalės pasiekti nepavyko – 82:88.