„Vytauto“ ekipa Klaipėdoje pralaimėjo prieš „Neptūną“

Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipa patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės „Betsafe–LKL“ čempionate.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 83:104 (23:26, 21:27, 21:26, 18:25) pralaimėjo Klaipėdos „Neptūnui“, kuriam tai buvo keturioliktoji pergalė sezone.

„Vytauto“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Edvinas Šeškus (6 atk. kam.) ir Martynas Linkevičius (8 atk. kam.), pelnę po 18 taškų.

Tomas Dimša įmetė 17 taškų, Regimantas Miniotas surinko 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Justas Sinica pridėjo 6 taškus.

„Neptūno“ gretose Simas Galdikas (8 atk. kam.) pelnė 18 taškų, Laimonas Kisielius surinko 15 taškų, Jerry Johnsonas – 14.

„Vytauto“ krepšininkai jau antrajame kėlinyje turėjo dviženklį deficitą (31:42), o po ilgosios pertraukos skirtumas peržengė ir 20 taškų ribą (50:71).