„Big Baller Brand Challenge Games“ startas – jau šiandien!

„Big Baller Brand Challenge Games“ startas – jau šiandien!

Pirmą kartą istorijoje Prienų–Birštono „Vytauto“ komandos organizuojamas „Big Baller Brand Challenge Games“ rungtynių ciklas pirmosiomis rungtynės startuos jau šiandien.

Net penkių skirtingų Lietuvos komandų talentingiausi žaidėjai turės progą parodyti save LiAngelo ir LaMelo Ballų žaidimą stebintiems NBA skautams, o apie jų žaidimą sužinos milijonai žmonių visame pasaulyje.

Rungtynių ciklas startuos kova su Kauno „Žalgiriu–2“. Daugkartinių Lietuvos čempionų dublerių komandoje žaidė gana didelis kiekis krepšininkų, šiuo metu rungtyniaujančių Eurolygoje – Vladimiras Štimacas, Artūras Milaknis, Edgaras Ulanovas, Lukas Lekavičius, Artūras Gudaitis, Martynas Sajus, Gytis Masiulis, Martynas Arlauskas, Paulius Valinskas.

Praėjusį sezoną Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipoje žaidęs, o dabar Kinijoje rungtyniaujantis Donatas Motiejūnas taip pat žaidė „Žalgirio–2“ komandoje.

Žaidėjai iš „Žalgiris–2“ ekipos yra gynę ir „Vytauto“ komandos garbę – Šarūnas Vasiliauskas, Vytenis Lipkevičius, Adas Juškevičius, A. Milaknis, Ovidijus Galdikas, Siim Sander Vene, Vaidas Čepukaitis, Mindaugas Kupšas.

Du žaidėjai anksčiau rungtyniavę „Žalgiris–2“ gretose šiuo metu vis dar vilki „Vytauto“ marškinėlius – Tomas Dimša ir Regimantas Miniotas.

Prieš porą sezonų „Žalgirio–2“ ekipoje žaidęs vienas perspektyviausių lietuvių įžaidėjų Arnas Velička šiuo metu yra vienas iš Barselonos „Barcelona“ dublerių komandos lyderių.

Sausio 17 dieną į Prienus atvažiuojančio Šakių „Vyčio“ gretose rungtyniauja Stambulo „Fenerbahce“ gynėjo Brado Wanamakerio brolis Brianas. „Vyčio“ gretose praėjusį sezoną rungtyniavo mūsų komandos įžaidėjas Gediminas Maceina.

„Vytauto“ ekipos puolėjas Martynas Linkevičius du sezonus praleido Sausio 28 dieną į Prienus atvykstančioje Jonavos „Jonavoje“.

Sausio 23 dieną į Prienus atvykstančioje Alytaus „Dzūkijoje“ prieš daugiau nei septynis metus rungtyniavo Paulius Ivanauskas.

„Big Baller Brand Challenge Games“ rungtynių ciklas suteiks galimybę ne tik debiutuoti „Vytauto“ komandos naujokams LiAngelo ir LaMelo Ballams, bet tai bus ir puiki proga talentingiausiems Lietuvos klubų žaidėjams pasirodyti prieš visą pasaulį.