Po sunkios kovos nusileista „Lietkabeliui“

Debiutais pažymėtose rungtynėse „Betsafe–LKL“ čempionate – pralaimėjimas po įtemptos kovos.

Prienų–Birštono „Vytauto“ komanda išvykoje 86:95 nusileido Panevėžio „Lietkabelio“ klubui.

„Vytautą“ į priekį vedė 26 taškus surinkęs Tomas Dimša. Regimantas Miniotas ir Justas Sinica pridėjo po 17 taškų. Edvino Šeškaus sąskaitoje buvo 14 taškų.

„Lietkabelio“ gretose Adas Juškevičius pelnė 18 taškų, Žanis Peineris pridėjo 17, o Gintaras Leonavičius ir Simas Jasaitis atitinkamai surinko po 14 ir 12 taškų.

Rungtynės prasidėjo tritaškių lietumi – „Vytautas“ pataikė pirmus 7 mestus tolimus metimus, tačiau turėjo minimalų deficitą (21:22). Itin rezultatyvaus kėlinio pabaigoje sėkmingiau žaidė „Lietkabelis“, susikrovęs dviženklę persvarą (36:26). Antrajame ketvirtyje šeimininkai ir toliau žaidė rezultatyviai bei po pirmosios rungtynių dalies turėjo 13-os taškų pranašumą – 54:41.

Po ilgosios pertraukos abiejų komandų žaidimas kiek susilygino, tačiau prieš lemiamą ketvirtį vis dar pirmavo varžovai (76:61). Ketvirtajame kėlinyje susiėmęs „Vytautas“ sumažino atsilikimą iki 6 taškų (79:85). Vis dėlto nesportinė E. Šeškaus ir techninė V. Šeškaus pražangos nubraukė visas viltis laimėti – 86:95.