LiAngelo Ballo vedamas „Vytautas“ nugalėjo „Vytį“

LiAngelo Ballas pelnė 22 taškus, o jo vedamas Prienų–Birštono „Vytauto“ klubas pratęsė pergalių seriją „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių cikle.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai po įtemptos kovos 93:89 nugalėjo Šakių „Vyčio“ komandą.

LaMelo Ballas ir Kervinas Bristolis (8 atk. kam., 6 blk.) surinko po 14 taškų, Tomas Dimša (8 rez. perd.) pridėjo 11 taškų, o Justo Sinicos sąskaitoje buvo 10 taškų.

Varžovų komandoje Brianas Wanamakeris ir Marijus Užupis (9 atk. kam.) pelnė po 13 taškų, Šarūnas Vingelis, Gytis Radzevičius ir Aurimas Majauskas surinko po 11 taškų, o Rytis Juknevičius pridėjo 10 taškų.

Mačo pradžia įtempta buvo abiems komandoms – po pirmojo kėlinio „Vytautas“ turėjo trijų taškų pranašumą (21:18). Antrajame ketvirtyje kova tęsėsi ir toliau, o prieš ilgąją pertrauką 3 taškais pirmavo jau svečiai – 46:43.

Po ilgosios pertraukos LiAngelo vedamas „Vytautas“ buvo persvėręs rezultatą savo naudai (57:55), tačiau prieš lemiamą ketvirtį trapų pranašumą turėjo „Vytis“ (73:71). Ketvirtajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, o pergalę šventė „Vytautas“ – 93:89.