„Vytautas“ namuose nusileido „Juventus“ ekipai

Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipa patyrė jau 17–ąjį pralaimėjimą „Betsafe–LKL“ čempionate. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 78:86 nusileido Utenos „Juventus“ krepšininkams.

„Vytauto“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Regimantas Miniotas, pelnęs 14 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius. Tomas Dimša pridėjo 13 taškų, Martynas Linkevičius surinko 12 taškų.

LiAngelo Ballas pasižymėjo 11 taškų, 2 atkovotais kamuoliais ir 1 rezultatyviu perdavimu. LaMelo Ballo sąskaitoje buvo 6 taškai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 2 atkovoti kamuoliai.

„Vytauto“ ekipa į aikštę išėjo su vienu tikslu – nutraukti pralaimėjimų seriją. Sužaidus 5 minutes aikštės šeimininkai jau turėjo dviženklį pranašumą – 17:7. Tačiau kėlinio pabaigoje „Juventus“ spurtavo 10:3 ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (21:26). Vis dėlto, antrajame kėlinyje nė viena ekipa nesugebėjo susikurti didesnio pranašumo ir į rūbines po dviejų kėlinių patraukė „Vytautui“ pirmaujant 43:41.

Būtent pirmoje rungtynių dalyje į žaidimą puikiai įsijungė LiAngelo Ballas. Jis vos pasirodęs aikštėje smeigė tritaškį, o po kelių akimirkų pataikė dar vieną tritaškį, tik šį kartą su pražanga. Antrajame kėlinyje LiAngelo ir vėl pataikė iš toli, o kai aikštėje pasirodė jo jaunesnysis brolis LaMelo Ballas, LiAngelo asistavo 16-mečiui ir šis pridėjo dar vieną tritaškį.

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ atrodė, jog bandė pabėgti ir pirmavo 71:65, tačiau tada sekė Kennetho Gaineso nesportinė pražanga, „Juventus“ suoleliui skirta techninė pražanga ir Edvino Šeškaus du taškai su pražanga ir rezultatas tapo lygus – 71:71. „Juventus“ po kelių akimirkų ir vėl pirmavo 81:75, tačiau tada savo žodį tarė LaMelo Ballas ir nubraukė varžovų pranašumą per pusę. Vis dėlto, rungtynių pabaigą geriau sužaidė „Juventus“ ekipa ir iškovojo dar vieną pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

„Vytautas“: Regimantas Miniotas 14 (9 atk. kam., 3/10 trit.), Tomas Dimša 13 (1/5 trit.), Martynas Linkevičius 12 (3/4 trit.), LiAngelo Ballas 11, Kevinas Bristolis 8 (8 atk. kam.).

„Juventus“: Kennethas Gainesas 23 (8/9 dvit., 29 n.b.), Laronas Dendy 14, Arvydas Šikšnius ir Dovis Bičkauskis (8/10 baud.) po 13, Anthony Irelandas 9.